İstek, Öneri ve Şikayetler

 

  • Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezinde 2017 yılı içerisinde doktora uzmanlık ve muhtelif alanlarda olmak üzere Üniversitemiz Tıp Fakültesi ,Fen Edebiyat Fakültesi, Kemal Demir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu, Sakarya ve Düzce Üniversitelerinden olmak üzere toplam 28 çalışma gerçekleştirilmiştir. 
  • Deney Hayvanları Yerel Etik Kurulu ile birlikte düzenlenen 1 adet Deney Hayvanları Kullanım Kursu Düzenlenerek 26 kursiyer eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.
  • Kısmi Zamanlı öğrencilerin istihdamını sağlamak üzere dört öğrenci merkezimizde değerlendirilmiştir.
  • Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Fizyoloji Anabilim Dalı ile birlikte Temel Hücre Kültürü Kursu düzenlenmiş ve farklı alanlardan 25 araştırmacı bu eğitime katılmıştır.
  • 2017 Yılının Aralık ayından bu yana, sadece “Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Kursu” olduğu süre haricinde, çok disiplinli çalışmaların ve projelerin oluşması için Merkezimizde pek çok konuda seminerler düzenlenmiştir. Bu seminerlere Tıp Fakültesinden Fizyoloji, Anatomi, Mikrobiyoloji, Parazitoloji, Sinir Bilimi, Histoloji, Nöroloji, Anestezi, Yeni Doğan gibi Anabilimdallarının yanı sıra Diş Hekimliği ve Fen-Edebiyat Fakültesi, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültelerinin farklı bölümlerinden akademisyenler ve araştırma görevlileri hem dinleyici hem sunucu olarak katılım sağlamışlardır.
Powered by Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2016