İstek, Öneri ve Şikayetler

 

  • Deney Hayvanları Uygulama ve Araştırma Merkezinde 2016 yılı içerisinde doktora uzmanlık ve muhtelif alanlarda olmak üzere Üniversitemiz Tıp Fakültesi ,Fen Edebiyat Fakültesi, Kemal Demir Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu, Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Sakarya ve Düzce Üniversitelerinden olmak üzere toplam 25 çalışma gerçekleştirilmiştir.
  • Deney Hayvanları Yerel Etik Kurulu ve İBUZEM işbirliği ile birlikte ortaklaşa düzenlenen 1 adet Deney Hayvanları Kullanım Kursu Düzenlenerek 45 kursiyer eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır.
  • Kısmi Zamanlı öğrencilerin istihdamını sağlamak üzere iki öğrenci merkezimizde değerlendirilmiştir.
  • TUBİTAK 2237 Proje Eğitimi Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında TÜBİTAK 2229,1001,1003 programlarına proje hazırlama eğitimine koordinatör, eğitmen, kursiyer olarak katılım sağlanmıştır.
  • 2016 Yılının Şubat ayından bu yana, sadece “Deney Hayvanları Kullanım Sertifikası Kursu” olduğu süre haricinde, her hafta çok disiplinli çalışmaların ve projelerin oluşması için Merkezimizde pek çok konuda seminerler düzenlenmiştir. Bu seminerlere Tıp Fakültesinden Fizyoloji, Anatomi, Mikrobiyoloji, Parazitoloji, Histoloji, Nöroloji, Anestezi, Yeni Doğan gibi Anabilim Dallarının yanı sıra Diş Hekimliği ve Fen-Edebiyat Fakültesi, Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültelerinin farklı bölümlerinden, ayrıca Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığından akademisyenler ve araştırma görevlileri hem dinleyici hem sunucu olarak katılım sağlamışlardır.
Powered by Abant İzzet Baysal Üniversitesi 2016